• Trainings tijden

    Voor seizoen 2021-2022 gelden de volgende trainingstijden:

    Maandagavond in sporthal de Steupel in Nieuwkoop:

    • Jeugd U10 en U12 van 18.00 tot 19.00 uur, (grote hal)
    • Jeugd U14 van 19.00 tot 20.30 uur. (grote hal)
    • Jeugd U16/U18 van 19.00 tot 20.30 uur, (kleine zaal)
    • Senioren H1 20.00 tot 21.30 uur (grote hal)
    • Recreanten van 20.30 tot 22.00 uur. (kleine zaal)

    Adres:
    Maarten Freeke Weije 2
    2421 TP Nieuwkoop

  • Thuiswedstrijden

    Competitie spelen betekent meer dan alleen je wedstrijden spelen. Binnen de regio verzorgen de thuisspelende verenigingen de organisatie van de thuiswedstrijden. Dat betekent dat je als speler taken bij wedstrijden van andere teams voor je rekening neemt. Er zijn immers meer mensen bij een wedstrijd betrokken dan de spelers.

    Kijk op de pagina thuiswedstrijden voor meer informatie

  • Wedstrijd Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:15Sparta Nijkerk X12 1 - Novo Stars X12 1Watergoor
    4 feb. 18:30BS Leiden MSE 5 - Novo Stars MSE 1Sportzaal Houtkwartier
    11 feb. 10:30BS Leiden X14 5 - Novo Stars X14 1Sportzaal Houtkwartier
    11 feb. 11:15BC Utrecht Cangeroes X12 3 (VR) - Novo Stars X12 1Sporthal Lunetten
    11 feb. 12:30BV Alphia X14 3 - Novo Stars X14 2Sporthal de Arena
    11 feb. 13:15CBV Binnenland X10 3 (VR) - Novo Stars X10 1De Driesprong
    11 feb. 14:00Novo Stars M16 1 (VR) - Bouncers Basketball M16 4 (VR)De Steupel
    11 feb. 19:30Novo Stars MSE 1 - DAS MSE 5De Steupel
    25 feb. 11:30Punch MSE 8 - Novo Stars MSE 1Sportcentr.TU Delft
    4 mrt. 10:00Rotterdam-Zuid X10 1 - Novo Stars X10 1Sporthal Albeda College
    4 mrt. 13:00Blue Drakes X12 1 (VR) - Novo Stars X12 1Bulwijk
    4 mrt. 14:00Novo Stars M16 1 (VR) - New Stars M16 1 (VR)De Steupel
    4 mrt. 17:00Waterdragers X14 2 (VR) - Novo Stars X14 2Parkzoomhal
    4 mrt. 17:30CBV Binnenland MSE 7 - Novo Stars MSE 1De Driesprong
    4 mrt. 17:45Zoebas X14 3 - Novo Stars X14 1Noordhove
    11 mrt. 10:00Novo Stars X10 1 - Bouncers Basketball X10 2De Steupel
    11 mrt. 12:00Novo Stars X12 1 - Sparta Nijkerk X12 1De Steupel
    11 mrt. 14:00Novo Stars X14 1 - BV Alphia X14 2De Steupel
    11 mrt. 14:10Jump IJsselstein M16 1 (VR) - Novo Stars M16 1 (VR)Het Heem
    11 mrt. 16:15Novo Stars X14 2 - BV Alphia X14 3De Steupel
    11 mrt. 19:30Novo Stars MSE 1 - BV Alphia MSE 2De Steupel
    18 mrt. 12:00Novo Stars X10 1 - Westland Stars X10 2De Steupel
    18 mrt. 12:00Novo Stars X14 2 - B.O.B. X14 4De Steupel
    18 mrt. 14:00Novo Stars X12 1 - Almere Pioneers X12 3De Steupel
    18 mrt. 14:00Novo Stars X14 1 - Lokomotief X14 2De Steupel
    18 mrt. 16:00Novo Stars M16 1 (VR) - SV Argon M16 1 (VR)De Steupel
    18 mrt. 16:00Dunkinn MSE 1 - Novo Stars MSE 1Tweesprong
    25 mrt. 12:00Novo Stars X10 1 - Rotterdam-Zuid X10 1De Steupel
    25 mrt. 12:00Novo Stars X12 1 - Blue Drakes X12 1 (VR)De Steupel
    25 mrt. 14:00Novo Stars X14 1 - Zoebas X14 3De Steupel
    25 mrt. 15:45B.O.B. X14 4 - Novo Stars X14 2Sporthal Carla de Liefde
    25 mrt. 19:30Novo Stars MSE 1 - HBV The Jumpers MSE 3De Steupel
    26 mrt. 12:45New Stars M16 1 (VR) - Novo Stars M16 1 (VR)Sporthal De Waterlelie
    1 apr. 10:45Archipel X12 1 - Novo Stars X12 1Sporthal Parijsch
    1 apr. 13:45Waterdragers X10 2 (VR) - Novo Stars X10 1Parkzoomhal
    1 apr. 14:00Novo Stars M16 1 (VR) - Sportiff Grasshoppers British M16 2 (VR)De Steupel
    1 apr. 16:30Forwodians MSE 2 - Novo Stars MSE 1De Schans
    2 apr. 16:00CobraNova X14 2 - Novo Stars X14 1Forum Kwadraat
    15 apr. 12:00Novo Stars X10 1 - CBV Binnenland X10 3 (VR)De Steupel
    15 apr. 12:00Novo Stars X14 2 - Waterdragers X14 2 (VR)De Steupel
    15 apr. 14:00Novo Stars X12 1 - BC Utrecht Cangeroes X12 3 (VR)De Steupel
    15 apr. 14:00Novo Stars X14 1 - BS Leiden X14 5De Steupel
    15 apr. 15:45Bouncers Basketball M16 4 (VR) - Novo Stars M16 1 (VR)De Mammoet
    15 apr. 19:30Novo Stars MSE 1 - Forwodians MSE 1De Steupel
    22 apr. 10:00Sportiff Grasshoppers British M16 2 (VR) - Novo Stars M16 1 (VR)British School
    22 apr. 14:00HBV The Jumpers MSE 3 - Novo Stars MSE 1't Zandje
  • Eindstand Competitie 2021-2022 Heren MSE1

    4e Klasse B   # Wedstrijden gespeeld # Gewonnen # Gelijk # Verloren  Wedstrijd punten Punten Voor   Punten Tegen  
    1 Sportiff Grasshoppers MSE 2 20 20 0 0 40 1655 - 781
    2 S.B.U. MSE 5 21 19 0 2 38 1429 - 769
    3 Forwodians MSE 2 21 15 0 6 30 1193 - 959
    4 Divine MSE 2 21 14 0 7 28 1509 - 1288
    5 HBV The Jumpers MSE 4 22 14 0 8 28 1167 - 1024
    6 Forwodians MSE 3 21 10 0 11 20 1183 - 1197
    7 CobraNova MSE 3 19 8 0 11 16 1006 - 1123
    8 Novo Stars MSE 1 21 8 0 13 14 974 - 1217
    9 Dunkinn MSE 1 21 7 0 14 14 818 - 1103
    10 LUSV Basketbal MSE 4 22 7 0 15 14 877 - 1232
    11 BV Alphia MSE 2 18 1 0 17 2 694 - 1201
    12 Punch MSE 7 21 1 0 20 2 801 - 1412
  • Eindstand Competitie 2021-2022 Heren MSE2

    4e Klasse C   # Wedstrijden gespeeld # Gewonnen # Gelijk # Verloren  Wedstrijd punten Punten Voor   Punten Tegen  
    1 SV Argon MSE 1 19 18 0 1 36 1470 - 917
    2 BV Leerdam MSE 2 19 15 0 4 30 1074 - 855
    3 Blue Drakes MSE 2 18 13 0 5 26 1058 - 916
    4 O.S.M. '75 MSE 2 19 11 0 8 22 1140 - 988
    5 S.B.U. MSE 4 19 11 0 8 22 1066 - 947
    6 UBV "The Eagles" MSE 2 18 10 0 8 20 979 - 875
    7 Jump IJsselstein MSE 3 19 8 0 11 16 1049 - 1127
    8 Novo Stars MSE 2 18 5 0 13 10 850 - 1035
    9 Utrecht Bull's MSE 5 19 4 0 15 8 895 - 1161
    10 Break Stars MSE 1 10 3 0 7 6 516 - 580
    11 BC Utrecht Cangeroes MSE 5 18 0 0 18 0 655 - 1351
  • Eindstand 2e helft Competitie 2021-2022 M18

    4e Klasse C   # Wedstrijden gespeeld # Gewonnen # Gelijk # Verloren  Wedstrijd punten Punten Voor   Punten Tegen  
    1 BS Leiden M18 4 10 9 0 1 18 794 - 413
    2 Jump IJsselstein M18 2 10 8 0 2 16 612 - 434
    3 SVO Basketball M18 2 10 7 0 3 14 737 - 459
    4 O.S.M. '75 M18 1 10 4 0 6 8 401 - 467
    5 Novo Stars M18 1 10 1 0 9 2 261 - 479
    6 Dunkinn M18 1 10 1 0 9 2 297 - 850
  • Eindstand 2e helft Competitie 2021-2022 X14

    4e Klasse B   # Wedstrijden gespeeld # Gewonnen # Gelijk # Verloren  Wedstrijd punten Punten Voor   Punten Tegen  
    1 MSV Basketbal X14 1 10 9 0 1 18 642 - 310
    2 BS Leiden X14 5 10 8 0 2 16 613 - 352
    3 Zoebas X14 2 10 7 0 3 14 511 - 395
    4 Bouncers Basketball X14 3 10 4 0 6 8 392 - 422
    5 Novo Stars X14 1 10 2 0 8 4 375 - 477
    6 Sportiff Grasshoppers X14 2 10 0 0 10 0 228 - 805
  • Eindstand 2e helft Competitie 2021-2022 X12

    3e Klasse C   # Wedstrijden gespeeld # Gewonnen # Gelijk # Verloren  Wedstrijd punten Punten Voor   Punten Tegen  
    1 Woodpeckers X12 2 11 10 0 1 20 686 - 337
    2 New Stars X12 1 11 9 0 2 18 600 - 329
    3 Novo Stars X12 1 10 6 0 4 12 470 - 398
    4 SVO Basketball X12 2 10 4 0 6 8 383 - 507
    5 B.Z. '72 X12 1 10 2 0 8 4 285 - 516
    6 Sparta Nijkerk X12 1 10 0 0 10 0 237 - 574
  • Eindstand 2e helft Competitie 2021-2022